Співпраця з батьками


 Тематика батьківських зборів 2017 – 2018 н. р.

1   1.       Класні батьківські збори 
а) «Психологічні особливості підлітків»;
б) режим роботи школи;
в) вибори батьківського комітету.
2. Батьківські збори «Статеві відмінності і статеве дозрівання. Проблеми і вирішення»                                                                                                                      3. Батьківські  збори   
1.«Як запобігти розвитку егоїзму, жорстокості, агресивності підлітків».           2. Успішність та поведінка учнів у І семестрі.
ПРОТОКОЛ № 1
батьківських зборів _7____ класу
від  ”__13__” __вересня ___________  20 17  р.

У класі навчається__8___ учнів
Присутні на зборах _____8_________ батьків


ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1. Психологічні особливості підлітків.                                                                        2. Режим роботи школи.                                                                                                 3. Вибори батьківського комітету.
  СЛУХАЛИ: 1. Класного керівника Кирик С. С. про важкий вік і фізичний стан учнів-підлітків, правила, яких мають дотримуватися батьки підлітка , про  одну з головних турбот батьків - це турбота про те, щоб діти вчилися, здобували широкі й різноманітні знання, а також уміння й навички, необхідні для життя й для майбутньої спеціальності. 2. Про режим роботи школи. 3. Обрання батьківського комітету.
ВИСТУПИЛИ: 1.Сурова Л. О. , яка наголосила на тому, що фізичне здоров'я дитини — запорука його успіхів у навчанні, серйозними п
роблемами стали акселерація й ретардація. 
2. Рейх О. А.звернулася із думкою , що  батьки повинні проявляти інтерес до всіх деталей шкільного дня, до розповіді дитини про те, що відбувалося в класі, що пояснювали вчителі на уроках, що задали додому, як оцінили роботу учня. Під час таких бесід батьки бачать, які предмети добре засвоюються, а які викликають труднощів у їхньої дитини, і можуть разом із учителями знайти вихід і допомогти йому.
3.Чубенко Н. П. запропонувала  обрати головою батьківського комітету – Осауленко Л. Л, а членами батьківського комітету : Ясинецьку С. А., Рейх О. А.
ПОСТАНОВИЛИ:
1.Вищесказану інформацію прийняти до відома.
2. Головою батьківського комітету обрати Осауленко Л. Л, а членами батьківського комітету : Ясинецьку С. А., Рейх О. А.
Голова батьківського комітету         Рейх О. А.                   /_________________/
Секретар                                                   Сурова Л. О.                  /_________________/    


 ПРОТОКОЛ № 2
батьківських зборів _7____ класу
від  ”__13__” __жовтня ___________  20 17  р.

У класі навчається__8___ учнів
Присутні на зборах _____8_________ батьків


ПОРЯДОК ДЕННИЙ
1.      «Статеві відмінності і статеве дозрівання. Проблеми і вирішення»
2.      Інше
  СЛУХАЛИ: класного керівника Кирик С. С. про      «Статеві відмінності і статеве дозрівання. Проблеми і вирішення»,   яка розповіла про етапи складного шляху, а також загальні проблеми статевого дозрівання . Наголосила , що у період статевого дозрівання в підлітка зростає інтерес до протилежної статі.
Статеве дозрівання впливає і на психіку підлітка: починають формуватися чоловіча і жіноча психологія.
 Підліткам слід прищеплювати повагу до представників протилежної статі, особливо до жіночої, щоб юнак бачив у ній дівчинку, подругу, майбутню дружину, матір своїх дітей, а не лише біологічно протилежну стать. Самоповага й повага до протилежної статі є тим моральним гальмом, яке регулює взаємини між статями. Найінтенсивнішу виховну роботу слід проводити в підлітковому віці, коли дівчата статево дозрівають швидше і спостерігається розрив у стосунках хлопців і дівчат, що може позначитися на ставленні до протилежної статі в майбутньому.
2.  Кирик С. С. подякувала за активну  участь батьків у позакласній роботі, а саме: підготовку до свята « Нумо – хлопці»
ПОСТАНОВИЛИ:
1.Вищесказану інформацію прийняти до відома.
Голова батьківського комітету         Рейх О. А.                     /_________________/
Секретар                                                   Сурова Л. О.                  /_________________/    



                                                                                                                                  Психолого-педагогічна студія для батьків „Мистецтво любити свою дитину”

Батьки VS вчителі

Насильство в сім’ї. Тренінг для батьків

Шановні батьки!
Якщо ваша дитина пропускає заняття по хворобі, то необхідно обов'язково попередити про це вчителя (по телефону) та ПРИНЕСТИ ДОВІДКУ від лікаря.
Якщо вам необхідно залишити дитину вдома, або ви не зверталися до лікаря, або з будь-яких інших причин дитина пропускає заняття, то вам необхідно обов'язково попередити про це вчителя (по телефону) і написати заяву.
Зразок заяви
Заява
Моя донька (мій син), учениця (учень) 5  класу Прізвище, Ім'я дитини, була (був) відсутня (відсутній) на уроках (вказати дату) за сімейними обставинами (або по хворобі, але до лікаря ми не звертались).
       Дата                                            Підпис 

Немає коментарів:

Дописати коментар