вівторок, 13 грудня 2016 р.

Увага!

Боремося з паразитами
Ентеробіоз у дітей - це глистове захворювання. Викликається воно гостриками - маленькими круглими хробаками. Довжина самок досягає сантиметра. Періодично (частіше вночі або ввечері) вони виповзають із заднього проходу і відкладають біля входу в анальний отвір яйця, які дозрівають вже за 4-6 годин. Живуть самки близько місяця.
Ентеробіоз у дітей : етіологія

Збудником захворювання є гострик, яка відноситься до групи дрібних нематод. Наявної на головному кінці присоскою паразит фіксується на слизовій кишечника і харчується його вмістом. У дитячому організмі може перебувати до сотні гостриків. Відкладання самками яєць супроводжується нестерпним свербежем, дитина забруднює руки, а потім суне їх в рот. Таким чином відбувається аутоінвазія, тобто він заново сам себе заражає. Хвора дитина поширює яйця гостриків через рукостискання, часто вони залишаються на постільній і нижній білизні, на іграшках та інших предметах, так як витримують висушування і температуру повітря 16-18 ° С. Також вони можуть переноситися мухами.
Ентеробіоз у дітей : симптоми
Вони досить різноманітні. Це не тільки нічний свербіж в області складок, навколишніх анус. Це і поганий апетит, болі в животі, іноді спостерігається і пронос з домішками слизу. Можуть з'явитися запаморочення, безсоння або головний біль. Паразити часто заповзають в сечовипускальний канал, а у дівчаток - в вульву. Тоді запальні зміни виникають і там. Залежно від проявів розрізняють і форми захворювання: нервову і кишкову.

http://pan-ta-pani.com/120666-enterobioz-u-ditejj-prichini-simptomi-diagnostika.html

Немає коментарів:

Дописати коментар